Pozrite si naše realizácie
a referencie spokojných zákazníkov

ENERTOP Vám garantuje profesionálnu inštaláciu a bezproblémový chod zvoleného riešenia.

Nachádzate sa tu: Štátne inštitúcie

Enertop, tepelné čerpadlo Viessman, plynový kondenzačný kotol Vitodens, ohrev TUV

ZŠ Spišské Podhradie

Pre efektívne riešenie boli namontované tepelné čerpadlá Viessman 40 kW s plynovým kondenzačným kotlom. Prebehla aj inštalácia nových rozvodov kúrenia. Na spoľahlivý spôsob ohrevu TUV boli zavedené tepelné čerpadlá Ariston. Kompletnou rekonštrukciou sme zaistili úsporu energií a zníženia nákladov.

Zobraziť
Enertop, plynové tepelné čerpadlo Robur

Obecný úrad Čirč

Zabezpečili sme správnu inštaláciu plynového kondenzačného kotla Protherm s plynovým tepelným čerpadlom Robur 50 kW. Na účinné vetranie bola namontovaná vzduchotechnická jednotka Hoval - Daikin. Zároveň bola aj výmena vnútorných rozvodov a nových radiátorov. Zaistili sme bezpečnú, úspornú a spoľahlivú prevádzku v obci Čirč.

Zobraziť

Sabinov ZŠ a MŠ Dubovica

Zvýšenie energetickej efektivity za účelom výrazného zníženia prevádzkových nákladov. Modernizácia základnej a materskej školy radiátorovým kúrením a kondenzačnými kotlami VAILLANT s ohrevom TÚV a reguláciou. O kompletný systém a bezporuchovú prevádzku sa starajú naši odborne vyškolení servisný technici.

Zobraziť

Stropkov – ZŠ Nižná Oľšava

Rekonštrukcia - znižovanie energetickej náročnosti budovy škôl a školských zariadení. Demontáž zastaralého vykurovania a montáž radiátorového kúrenia so zdrojom tepla - kondenzačný kotol VAILLANT s ohrevom TÚV.

Zobraziť

Bardejov – OcÚ Kručov

Rekonštrukcia - znižovanie energetickej náročnosti. Demontáž, stavebné práce, montáž radiátorového kúrenia a inštalácia OZE - tepelné čerpadlá PANASONIC AQUAREA s wifi pripojením

Zobraziť

Humenné – OcÚ Jaseňov

Zvýšenie energetickej efektívnosti za účelom zníženia prevádzkových nákladov. Modernizácia objektu radiátorovým kúrením a inštaláciou tepelných čerpadiel PANASONIC AQUAREA.

Zobraziť

Svidník – OcÚ a KD Cernina

Zníženie energetickej náročnosti. Inštalácia tepelného čerpadla vzduch/voda TERRA AL MAX 60kW, radiátorového kúrenia a rozvodov z uhlíkovej oceli.

Zobraziť

Sabinov – KD Oľšov

Rekonštrukcia kultúrneho domu, montáž tepelného čerpadla VAILLANT 15 kW, kondenzačného plynového kotla 25 kW, ústredné kúrenie, zdravotechnika

Zobraziť