Špecialisti v oblasti kúrenia a chladenia

Od roku 2003

ENERTOP Vám garantuje profesionálnu inštaláciu a bezproblémový chod zvoleného riešenia.

Špecializujeme sa na kompletné systémy kúrenia a chladenia pre firmy, developerov, samosprávy a domácnosti s cieľom zvýšenia energetickej efektívnosti. Pomáhame zákazníkom optimalizovať prevádzkové náklady a dosahovať tepelnú pohodu SMART riešením. Z našej ponuky si vyberie naozaj každý. Dodávame kvalitné služby, ktorých prínos overil čas.

Kto sme

Naša spoločnosť sa už viac ako 20 rokov špecializuje na projektovanie, obchod, dodávky, montáže a servis v oblasti TZB, ako sú tepelné čerpadlá, klimatizácia, vzduchotechnika, plyn a kúrenie. Naše skúsenosti siahajú za hranice rodinných domov a odborne inštalujeme pre firmy, obchodné spoločnosti, veľké prevádzky, obecné úrady, školské zariadenia a všade tam, kde je teplo súčasťou existencie.

Vďaka svedomitosti, profesionalite, flexibilite a sledovaniu trendov zo sveta kúrenia a chladenia už od začiatku pristupujeme ku každej zákazke individuálne. V prvom rade kladieme dôraz na komunikáciu, ktorá je prvoradá, aby každý projekt dopadol podľa zadaných predstáv a plnil všetky kritéria spokojnosti. Úspech meriame šikovnými zamestnancami a výsledky našej práce podporujú pozitívne referencie a nárast spokojných zákazníkov. 

Moderné technológie pre Vás

Sme modernou, produktívnou a dynamickou spoločnosťou, ktorá vznikla na základe dlhoročných skúseností v jednotlivých oblastiach stavebníctva. Na trhu sa zameriavame na moderné technológie, tak aj rokmi na overené produkty s využitím dlhoročných pracovných postupov. 

Sme oprávneným zhotoviteľom tepelných čerpadiel, fotovoltaiky a solárnych kolektorov v projekte “Zelená domácnostiam”. Inštalujeme ročne 350 tepelných čerpadiel a kondenzačných kotlov od 8kW až do 500kW. Špecializujeme sa aj na všetky systémy podlahového kúrenia pre stredné a veľké nehnuteľnosti od 100 m2 až do 1 500 m2.

Získajte všetky technológie od jednej firmy na kľúč a ovládajte svoje kúrenie a chladenie mobilom nech ste kdekoľvek. S aplikáciou v mobile budete mať všetko pod kontrolou. Vždy sa snažíme ponúknuť kvalitu a profesionálny prístup

7

Spojme sa pre váš zážitok z tepla

Spoločnosť ENERTOP – kontaktujte nás a my vám vypracujeme cenovú ponuku ZADARMO. Urobte prvý krok k tepelnej pohode.

Vyhovieme aj Vašej požiadavke

Našou dlhoročnou snahou je byť komplexným a spoľahlivým dodávateľom produktov a služieb od A po Z. Pretaviť vaše plány vykurovania do reálnych výsledkov. Vyhovieť konkrétnym požiadavkám, nech už sú akokoľvek náročné. Naše poslanie spočíva v precíznej práci s vysoko kvalitnými komponentmi, ktoré ako celok zabezpečujú dokonalý pôžitok efektivity a komfortu v akomkoľvek ročnom období.

Sme tu pre Vás

Vďaka rozšíreniu ponuky našich služieb disponujeme pri inštaláciách kompletne vybavenými dodávkami a profesionálnym náradím. Vo firme pracujú skúsený a odborne vyškolení zamestnanci, ktorí dokážu všetky vaše požiadavky pretaviť do reality. Pôsobíme ako veľkoobchod a materiály pre zabezpečenie efektívnej montáže pre vás máme stále na sklade.

Či už sa zaujímate o odbornú montáž tepelného čerpadla, podlahové kúrenia, rekuperáciu, klimatizáciu alebo zdravotechniku, ste na správnej adrese. Nechajte celú stavbu na nás a my vám komplexným riešením ušetríme čas, energiu a peniaze.

Úspech staviame na troch pilieroch

Kvalita

Snažíme sa, aby sme z množstva produktov vyberali tie, ktoré sú overené a máme s nimi vlastné skúsenosti. Spolupracujeme s dodávateľmi, ktorí kladú silný dôraz na kvalitu.

Odbornosť

Naše vlastné montážne skupiny tvoria ľudia, ktorý sú materiálovo i technický zabezpečení a majú odborné vedomosti a skúsenosti v oblasti kúrenia a chladenia.

Dostupnosť

Naša cenová politika je nastavená tak, aby sme našim zákazníkom prinášali vysokú kvalitu za najlepšiu možnú cenu. Nakupujeme priamo u výrobcov, aby sme predišli kumulovaniu cien.

Spoznajte náš tím

circle cropped

Miloš Semančík

Konateľ
Projektový manažér

circle cropped 3

Ing. Jana Semančíková

Office manager

DSC02097 scaled modified

Mgr. Miriama CHovancovÁ

Ekonomické oddelenie

DSC02115 scaled modified

Mgr. Andrea Kiseľová

Technické oddelenie

simona sidlovska

Simona Šidlovská

Servis a zákaznícka podpora

Untitled 6

DENISA ĎURICOVÁ

Office asistent

Realizačný tím

circle cropped 8

Jozef Semančík ml.

Špecialista na kúrenie a chladenie

circle cropped 7

Jozef Petrík

Špecialista na inštalácie tepelných čerpadiel a klimatizácií

circle cropped 18

Stanislav Bujňak

Odborník na inteligentné domácnosti

circle cropped 9

Jozef Semančík

Kúrenár s dlhoročnými skúsenosťami

enertop montážnik

Jozef Hudák

Odborník na kondenzačné kotly a rozvody kúrenia

circle cropped 11

Juraj Butkovič

Odborník v oblasti zdravotechniky

martin hunady

Martin Huňady

Odborník na filtráciu a úpravu vody

circle cropped 19

Valentín Pištej

Odborník na rozvody kúrenia, chladenia a zdravotechniky

DSC02129 scaled modified 1

Anton Varga

Odborník v projekcii kúrenia a chladenia pre firmy a inštitúcie

DSC02132 scaled modified

Martin Haladej

Odborník na podlahové kúrenie

Andrej Plavcan 200x300 modified

Andrej plavčan

Odborník na podlahové a radiátorové kúrenie

DSC02139 scaled modified 1

Mikuláš Čekan

Odborník na stavebné dokončovacie práce

enertop odborník

Ladislav Bujňák

Špecialista na fotovoltaiku a solárne kolektory

circle cropped 10

Josef Adámek

Odborník na stavebné dokončovacie práce

Servisný tím

Martin Vinca copy

Martin VINCA

Servisný technik tepelných čerpadiel a kondenzačných kotlov

timko

Adrián TIMKO

Servisný technik na reguláciu kúrenia a inteligentné domácnosti