O spoločnosti Enertop

ENERTOP – vysoká kvalita inštalácie a dostupné podlahové kúrenie

ENERTOP Vám garantuje profesionálnu inštaláciu a bezproblémový chod zvoleného riešenia.

Ste tu: O spoločnosti Enertop

Ponúkame skutočné podlahové kúrenie dostupné pre všetkých. Častokrát si vyberáme produkty len podľa ceny. Túžime skĺbiť kvalitu a prijateľnú cenu, aby sme si mohli dovoliť službu, ktorá nám uľahčí a spríjemní život. U nás nenájdete cenovo dostupnú službu na úkor kvality. U nás nájdete cenovo dostupnú a zároveň kvalitnú službu. Z našej ponuky si vyberie naozaj každý. Dodávame kvalitné služby, ktorých prínos overil čas. Vyskúšajte dostupné podlahové kúrenie s kvalitnou inštaláciou a doprajte si radosť z tepla domova.

Kto sme

Spoločnosť ENERTOP bola založená s cieľom rozširovať a napredovať v odvetví vodoinštalatérskych a kúrenárskych prác. Zakladateľ firmy má dlhoročné skúsenosti z týchto oblastí a svoje poznatky a zručnosti neustále odovzdáva ďalej. Zakladateľ stále paralelne funguje aj pod hlavičkou firmy MILOŠ SEMANČÍK – EKOTHERM. Vďaka svedomitosti, profesionalite, flexibilite a sledovaniu trendov zo sveta podlahového kúrenia sme už od začiatku poctivo pristupovali ku každej zákazke.Úspechom nám boli šikovní zamestnanci a výsledkom pozitívne referencie a nárast spokojných zákazníkov.

Naša cesta

Všetko sa začalo pracovitosťou a chuťou niečo dosiahnuť. Firmu sme založili s cieľom priniesť ľuďom služby, ktoré uspokoja ich potreby a prinesú úžitok do prostredia, v ktorom trávia svoj čas. Postupne sme naše portfólio rozšírili o ponuku služieb súvisiacich s uskutočňovaním stavieb a ich zmien, ako aj o montáž, rekonštrukciu a údržbu vyhradených technických zariadení. Vždy sa snažíme ponúknuť kvalitu a profesionálny prístup.

Najlepšie úsporné kúrenie na trhu

Spoločnosť ENERTOP sa špecializuje na systémy podlahového kúrenia pre stredné a veľké rodinné domy od 50 do 500 m2. 
Ide hlavne o podlahové vykurovanie v domoch, firmách, odbornú montáž plynových kotolní, elektro-kotlov, tepelných čerpadiel, kotlov na biomasu a nadštandardné záruky.

Vyhovieme aj Vašej požiadavke

Našou dlhoročnou snahou je byť komplexným a spoľahlivým dodávateľom produktov a služieb. Pretaviť vaše plány vykurovania do reálnych výsledkov. Vyhovieť konkrétnym požiadavkám, nech už sú akokoľvek náročné. Naše poslanie spočíva v precíznej práci s vysoko kvalitnými komponentmi, ktoré ako celok zabezpečujú dokonalý pôžitok z príjemného sálavého tepla podlahového kúrenia vo vašom dome. Jednotlivé komponenty tej najvyššej kvality starostlivo skladáme do jedného celku, ktorý vytvorí funkčný systém tepelnej pohody vášho domu v akomkoľvek ročnom období.

Sme tu pre Vás

Či už sa zaujímate o podlahové kúrenie, kombináciu podlahového kúrenia s radiátormi, vodoinštaláciu, kotly, tepelné čerpadlá, liatu alebo betónovú podlahu, reguláciu, nadštandardné záruky a odbornú montáž kúrenia. Ste na správnej adrese.

Naše úspechy

Vďaka rozšíreniu ponuky našich služieb disponujeme pri inštaláciách kompletne vybavenými dodávkami a profesionálnym náradím. Vo firme pracuje 10 skúsených zamestnancov, ktorí dokážu všetky vaše požiadavky pretaviť do reality. Rodinná tradícia, kde vo firme pracuje generácia mužov rodiny Semančíkovcov, sa tak presúva aj k Vám. Inštalujeme kúrenie tak, akoby sme ho inštalovali priamo k nám domov.

Nakupujeme priamo od výrobcov

Pôsobíme ako veľkoobchod a materiály pre zabezpečenie komfortného tepla u vás doma máme stále na sklade.

• podlahové kúrenie: Top heating,
• kondenzačné kotly: Protherm, Vaillant,
• tepelné čerpadlá: Vaillant, Nibe,
• solárne kolektory: naša konkurenčná výhoda

Úspech staviame na troch pilieroch

Kvalita

Snažíme sa, aby sme z množstva produktov vyberali tie, ktoré sú overené a máme s nimi vlastné skúsenosti. Spolupracujeme s dodávateľmi, ktorí kladú silný dôraz na kvalitu.

Odbornosť

Naše vlastné montážne skupiny tvoria ľudia, ktorý sú materiálno – technický zabezpečení a majú odborné vedomosti a skúsenosti v oblasti kúrenia a chladenia.

Dostupnosť

Naša cenová politika je nastavená tak, aby sme našim zákazníkom prinášali vysokú kvalitu za najlepšiu možnú cenu. Nakupujeme priamo u výrobcov, aby sme predišli kumulovaniu cien.

Náš tím

Miloš Semančík

Konateľ
Projektový manažér

Ing. Jana Semančíková

Office manager

Mgr. Miriama CHovancovÁ

Ekonomické oddelenie

Mgr. Andrea Kiseľová

Technická podpora

simona sidlovska

Simona Šidlovská

Servis a zákaznícka podpora

Realizačný tím

Jozef Semančík ml.

Špecialista na kúrenie a chladenie

Jozef Petrík

Špecialista na inštalácie tepelných čerpadiel a klimatizácií

Stanislav Bujňak

Odborník na inteligentné smart riešenia v domácnostiach

Jozef Semančík

Kúrenár s dlhoročnými skúsenosťami

enertop montážnik

Jozef Hudák

Odborník na kondenzačné kotly a rozvody kúrenia

Juraj Butkovič

Odborník v oblasti zdravotechniky

martin hunady

Martin Huňady

Odborník na filtráciu a úpravu vody

Valentín Pištej

Odborník na rozvody kúrenia, chladenia a zdravotechniky

Anton Varga

Odborník v projekcii kúrenia a chladenia pre firmy a inštitúcie

Martin Haladej

Odborník na podlahové kúrenie

Andrej plavčan

Odborník na podlahové a radiátorové kúrenie

Mikuláš Čekan

Odborník na stavebné dokončovacie práce

enertop odborník

Ladislav Bujňák

Špecialista na fotovoltaiku a solárne kolektory

Josef Adámek

Odborník na stavebné dokončovacie práce

Servisný tím

Milan Jurčenko

Servisný technik vykurovacích systémov a úpravu vody

Milan Jurčenko ml.

Servisný technik na reguláciu kúrenia a jeho optimalizovanie

Patrik Škovranko

Servisný technik na inteligentné domácnosti