Pozrite si naše realizácie
a referencie spokojných zákazníkov

ENERTOP Vám garantuje profesionálnu inštaláciu a bezproblémový chod zvoleného riešenia.

Nachádzate sa tu: Firemné objekty

vzduchotechnika

Spišská Nová Ves – administratívna budova

Modernizácia priestorov administratívnej budovy prostredníctvom inštalácie tepelného čerpadla Daikin EPRA a vnútorných rozvodov spolu s radiátormi. Na vetranie v priestoroch bola namontovaná vzduchotechnika. Profesionálna inštalácia je kľúčovým faktorom pre dlhú životnosť na prevádzke.

Zobraziť
tepelné čerpadlo Viessman

Sabinov – kotolňa EKO SVIP

V budove EKO SVIP V Sabinove prešla kotolňa rekonštrukciou kde bola uskutočnená výmena rozvodov a namontované tepelné čerpadlo Viessman spolu s ohrievačom vody.

Zobraziť
montáž kanalizácie a vodoinštalácie v zbernom dvore v obci Torysa od firmy Enertop

Torysa – Zberný dvor

Novopostavený objekt - Zberný dvor prešiel montážou vodoinštalácie a kanalizácie. Na zabezpečenie teplej vody bol nainštalovaný elektrický ohrievač a zároveň boli namontované zariaďovacie predmety.

Zobraziť
realizácia kúrenia v domove sociálnych služieb v obci Víťaz od firmy Enertop

Domov sociálnych služieb Víťaz

Optimalizácia prevádzkových nákladov v Domove sociálnych služieb Víťaz. Inštalácia plynového kondenzačného kotla Vaillant, výmena rozvodov a gamatiek za nové ústredné kúrenie s radiátormi. Profesionálna inštalácia je kľúčovým faktorom pre dlhú životnosť a jeho bezproblémový chod na prevádzke.

Zobraziť

Gelnica Nálepkovo COOP Jednota Slovensko

Optimalizácia prevádzkových nákladov predajní COOP Jednota. Inštalácia 4x16kW tepelných čerpadiel PANASONIC AQUAREA za účelom využitia OZE a zníženia prevádzkových nákladov až o 45%. Zákazník si ovláda zariadenia s Panasonic Aquarea Smart Cloud cez mobil. Odborne vyškolení servisní technici ENERTOP sa starajú o plynulý chod prevádzky.

Zobraziť