Pozrite si naše realizácie
a referencie spokojných zákazníkov

ENERTOP Vám garantuje profesionálnu inštaláciu a bezproblémový chod zvoleného riešenia.

Nachádzate sa tu: Bytové domy

realizácia kúrenia v bytových domov v obci Domaňovce od firmy Enerop

Bytový dom – Domaňovce

V novopostavenom obytnom dome v obci Domaňovce bola zrealizovaná montáž podlahového kúrenia spolu s radiátormi. Ako zdroj tepla na vykurovanie boli nainštalované plynové kondenzačné kotly Protherm. S touto modernizáciou sme zvýšili komfort v domácnostiach a znížili náklady na energiu.

Zobraziť
Enertop, tepelné čerpadlo Vaillant,

Radové domy Studenec

Ako efektívne a ekologické riešenie na vykurovanie a chladenie radových rodinných domov Studenec boli nainštalované tepelné čerpadlá Vaillant s kombináciou podlahového kúrenia. K zabezpečeniu čerstvého a čistého vzduchu v interiéri domu boli namontované lokálne rekuperačné jednotky.

Zobraziť
realizácia kúrenia v bytovom dome Krásna Lúka od firmy Enertop

Bytový dom Krásna Lúka

Nedávno postavený bytový dom v Krásnej Lúke prešiel montážou vonkajších rozvodov vodoinštalácie a kanalizácie. Zároveň nasledovala inštalácia vnútorných rozvodov, radiátorov a plynového kondenzačného kotla Protherm. Energetickým efektívnym riešením pre ohrev vody boli namontované slnečné kolektory.

Zobraziť
tepelné čerpadlo LG

Bytová výstavba Bardejov Dlhá Lúka

Novostavba bytových domov s 36 obytnými jednotkami. Realizácia výhradne vlastnými montážnymi tímami firmy Enertop. V prvej etape sa realizovala montáž vonkajších rozvodov vodoinštalácie a kanalizácie. Nasledovala vnútorná inštalácia rozvodov. V druhej etape išlo o realizáciu podlahového kúrenia a inštalácia centrálneho zdroja vykurovania - tepelné čerpadlá.

Zobraziť
kúrenie vaillant, Lipová ulica v Starej Ľubovni od firmy Enertop

Stará Ľubovňa – komplexné riešenie kúrenia na kľúč

Developerský projekt radovej zástavby 7 rodinných domov v Starej Ľubovni. Realizovali sme kompletne podlahové kúrenie Top Heating, kondenzačné kotly od výrobcov Vaillant a Protherm, vodoinštaláciu, klimatizáciu, vzduchotechniku podľa individuálnych požiadaviek majiteľov.

Zobraziť

Sabinov – Torysa

Novostavba bytového domu s 12 bytovými jednotkami. Montáž radiátorového kúrenia v jednotlivých bytoch. Zrealizovaná plynofikácia objektu a kúrenie je zabezpečené tepelnými zdrojmi - 2 x VAILLANT Exclusive.

Zobraziť
tepelné čerpadlo Panasonic

Levoča – Studenec

Novostavba bytového domu s 12 bytovými jednotkami. Realizácia podlahového kúrenia a inštalácia centrálneho zdroja na vykurovanie: 2 ks PANASONIC AQUAREA split. Regulácia kúrenia v jednotlivých bytoch. Internetový modul slúži na riadenie tepelných čerpadiel mobilným telefónom.

Zobraziť