Pozrite si naše realizácie
a referencie spokojných zákazníkov

ENERTOP Vám garantuje profesionálnu inštaláciu a bezproblémový chod zvoleného riešenia.

Nachádzate sa tu: Rodinné domy

realizácia kúrenia v Novej Ľubovni od firmy Enertop

Nová Ľubovňa – tepelné čerpadlo Vaillant

Na realizáciu kúrenia a chladenia v rodinnom dome padla voľba na zostavu tepelného čerpadla Vaillant aroTherm Split 10 kW spolu so zásobníkom teplej vody. Uskutočnila sa aj montáž vodoinštalácie a kanalizácie. V podobe rovnomerného a účinného vykurovania bolo nainštalované podlahové kúrenie TOP HEATING. S touto celkovou investíciou sme prispeli k dlhodobej pohode a úsporám energie.

Zobraziť
kúrenie a chladenie od firmy Enertop

Včeláre okr. Košice – kompletné kúrenie s tepelným čerpadlom LG

V novostavbe rodinného domu v obci Včeláre sa zrealizovala vodoinštalácia a zároveň bola nainštalované tepelné čerpadlo LG spolu s klimatizáciou. Pre zvýšenie tepelnej pohody v dome bolo zabezpečené kvalitné podlahové kúrenie TOP HEATING. K zlepšeniu kvality vzduchu v dome výrazne prispela rekuperácia. S týmto kompletným kúrením a chladením sme vytvorili úsporu nákladov na energie a komfortné teplo v dome.

Zobraziť
Tepelné čerpadlo Vaillant

Vyšné Ružbachy – tepelné čerpadlo Vaillant

S inštaláciou tepelného čerpadla Vaillant Split 12 kW sme zmodernizovali rodinný dom. Na spríjemnenie tepla v dome bola vykonaná inštalácia podlahového kúrenia. S touto kombináciou sa vytvorili účinné vykurovanie a komfortné teplo v dome a zároveň prinesie výhody v podobe úspore nákladov na energiu a prispieva k ochrane životného prostredia.

Zobraziť
Enertop, plynovy kondenzačný kotol Vaillant, kúrenie

Stará Ľubovňa – kompletné kúrenie

V novostavbe rodinného domu sa zrealizovala vodoinštalácia a zároveň bol namontovaný plynový kondenzačný kotol Vaillant. Na spríjemnenie tepla v dome bola vykonaná inštalácia podlahového kúrenia. Celé kompletné kúrenie spríjemnilo zákazníkovi pocit pohodlia a príjemného bývania.

Zobraziť
Enertop, tepelne čerpadlo Daikin

Bartošovce – tepelné čerpadlo Daikin s podlahovým kúrením

S inštaláciou tepelného čerpadla Daikin sme zmodernizovali rodinný dom. Spolu s podlahovým kúrením sa v zime mení podlaha na príjemné teplý povrch pod nohami a naopak v zime sa podlahové kúrenie mení na podlahové chladenie. S touto kombináciou sa vytvorili účinné vykurovanie a komfortné teplo v dome.

Zobraziť
enertop kúrenie

Medzilaborce – tepelné čerpadlo Panasonic s podlahovým kúrením

Majiteľ rodinného domu neváhal investovať do kvalitného podlahového kúrenia Top Heating a spoľahlivého tepelného čerpadla Panasonic. V lete sa mení podlahového kúrenie na podlahové chladenie. Cieľom inštalácie je minimalizovať mesačné náklady a zvýšiť tepelnú pohodu vo všetkých ročných obdobiach. 🙂

Zobraziť
vaillant

Lipany – tepelné čerpadlo Vaillant

Modernizácia rodinného domu, kde sme pred rokmi inštalovali podlahové kúrenie. Zákazník mal záujem o ekonomickejšiu prevádzku rodinného domu, a preto sme mu vymenili kondenzačný kotol za úsporné tepelné čerpadlo od výrobcu Vaillant. Ide o ideálne riešenie vykurovania roka 2022.

Zobraziť
tepelné čerpadlo vaillant arotherm

Košice okolie – tepelné čerpadlo Vaillant aroTHERM plus

Moderný nízkoenergetický dom pre 4-člennú rodinu s úspornou prevádzkou, ktorú zabezpečuje kvalitné podlahové kúrenie a tepelné čerpadlo obľúbenej značky na Slovensku - VAILLANT. Tiché tepelné čerpadlo Vaillant aroTHERM split zabezpečuje kúrenie, ohrev vody domácnosti, do budúcna aj chladenie interiéru.

Zobraziť
tepelne cerpadlo panasonic aquarea t cap

Vysoké Tatry – tepelné čerpadlo Panasonic

Zrubový dom - modernizácia. Výmena elektrického kotla PROTHERM RAY za úsporné tepelné čerpadlo Panasonic Aquarea T-CAP. Ide o ideálne riešenie pre extrémne nízke vonkajšie teploty aj do -28°C. Zákazník si sleduje spotrebu elektriny mobilom.

Zobraziť

Sabinov okolie

Majiteľ rodinného domu neváhal investovať do kvalitného podlahového kúrenia Top Heating a spoľahlivého tepelného čerpadla Panasonic. V lete sa mení podlahového kúrenie na podlahové chladenie. Cieľom inštalácie je minimalizovať mesačné náklady na minimum a zvýšenie tepelnej pohody vo všetkých ročných obdobiach. :)

Zobraziť
podlahove-kurenie-stara-lubovna

Stará Ľubovňa Šibeničná hora

Novostavba - realizácia úsporného podlahového kúrenia TOP HEATING, kompletnej vodoinštalácie, plynofikácie RD, revíznej správy na SPP a prípravy na tepelný zdroj: kondenzačný kotol s ohrevom TÚV Exclusive verzie.

Zobraziť

Veľká Lomnica

Zrubový dom - realizácia podlahového kúrenia SUPERIZOL+ vrátane vodoinštalácie a kotolne PROTHERM RAY

Zobraziť

Bardejov

Novostavba - realizácia podlahového kúrenia REHAU, kompletnej vodoinštalácie, energeticky efektívnej kombinácie kondenzačného kotla VAILLANT Exclusive a solárnych kolektorov VAILLANT s využitím štátnych dotácie na OZE.

Zobraziť

Sabinov okolie – solar

Modernizácia domu, v ktorom sme inštalovali efektívne podlahové kúrenie s dlhodobou životnosťou a kotolňu od výrobcu PROTHERM. Zákazník využil dodatočne štátne dotácie na solárny systém na zníženie prevádzkových nákladov.

Zobraziť

Bardejov

Novostavba - inštalácia podlahového kúrenia TOP HEATING, vodoinštalácie a kotolne JUNKERS 16kW vrátane akumulačnej nádoby.

Zobraziť

Bardejov okolie

Novostavba - realizácia podlahového kúrenia TOP HEATING, vodoinštalácie a tepelného zdroja: JUNKERS 16kW s ohrevom TÚV.

Zobraziť

Prešov okolie

Poschodový rodinný dom s galériou - inštalácia podlahového kúrenia SUPERIZOL+ , kompletnej vodoinštalácie a plynofikácia rodinného domu. Odborná montáž a spustenie do prevádzky kotolne VAILLANT s ohrevom TÚV a regulácie kúrenia REHAU NEA. V kotolni je umiestnená úprava vody KATEX a filtrácia vody, v kuchyni je nainštalovaná osmóza pod kuchynským drezom.

Zobraziť

Sabinov

Dvojgeneračný rodinný dom - inštalácia podlahového kúrenia TOP HEATING, tepelného čerpadla PANASONIC AQUAREA12kW 3f R32 a rozvodov vody a kanalizácie REHAU s filtráciou vody (samostatný rozvod studňovej vody a WC, práčka).

Zobraziť

Košice Krásna

Inštalácia úsporného podlahového kúrenia TOP HEATING a tepelného čerpadla PANASONIC AQUAREA 3f s využitím štátnej dotácie až 3 400,- eur. Ide o bivalentné kúrenie s kotlom na drevo a akumulačnou nádobou 300L.

Zobraziť

Michalovce

Novostavba - realizácia podlahového kúrenia TOP HEATING s fóliou red, vodoinštalácia a plynofikácia rodinného domu. V strojovni je umiestnený kotol VAILLANT s ohrevom TÚV a filtrácia vody.

Zobraziť

Košice okolie

Novostavba - inštalácia úsporného podlahového kúrenia TOP HEATING vrátane pokládky tepelnej izolácie. Využitá štátna dotácia zo SIEA na tepelné čerpadlo VAILLANT monoblok.

Zobraziť

Stropkov

Novostavba - realizácia podlahového kúrenia TOP HEATING s fóliou red, Uplatnená štátna dotácia na tepelné čerpadlo PANASONIC AQUAREA 3f. Úprava vody a jej zmäkčenie je zabezpečené katexovou úpravou.

Zobraziť

Sabinov okolie

Rekonštrukcia - inštalácia kondenzačného kotla JUNKERS 16 kW + akumulačnej nádoby 300 L so solárnymi kolektormi (využitie štátnej dotácie "zelená domácnostiam") na zvýšenie energetickej efektívnosti.

Zobraziť

Prešov – Vlčie doly

Novostavba - inštalácia podlahového kúrenia TOP HEATING vrátane tepelného zdroja - tepelné čerpadlo PANASONIC AQUAREA All in One 9kW, 1f R32 a zónovej regulácie REHAU Nea. V RD je umiestnená úprava vody KATEX a klimatizácia Panasonic ETHEREA s Nanoe filtráciou, ktorá zlepšuje kvalitu vzduchu.

Zobraziť

Spišská Nová Ves

Novostavba - montáž podlahového kúrenia TOP HEATING, vnútornej vodoinštalácie a kanalizácie. V strojovni zdroj tepla - tepelné čerpadlo PANASONIC AQUAREA 3f so zásobníkom vody.

Zobraziť

Nové Mesto nad Váhom

Novostavba - inštalácia podlahového kúrenia TOP HEATING, vodoinštalácia a zdroja tepla - tepelné čerpadlo VAILLANT monoblok.

Zobraziť

Stará Ľubovňa

Novostavba - inštalácia podlahového kúrenia TOP HEATING, montáž vodoinštalácie a kanalizácie. V kotolni je umiestnený kondenzačný kotol VAILLANT s ohrevom TÚV a filtrácia vody.

Zobraziť

Sabinov

Novostavba - montáž podlahového kúrenia TOP HEATING, tepelného čerpadla Panasonic AQUAREA a vodoinštalácia.

Zobraziť

Košice

Uplatnenie štátnej dotácie na tepelné čerpadlo PANASONIC AQUAREA 3f. Realizácia podlahového kúrenia TOP HEATING a vodoinštalácie.

Zobraziť

Kežmarok

Montáž bivalentného kúrenia: tepelné čerpadlo PANASONIC AQUAREA 3f R32 s automatickým kotlom na tuhé palivo a ohrev TÚV.

Zobraziť