Pozrite si naše realizácie
a referencie spokojných zákazníkov

ENERTOP Vám garantuje profesionálnu inštaláciu a bezproblémový chod zvoleného riešenia.

Nachádzate sa tu: referencie

realizácia kúrenia v Novej Ľubovni od firmy Enertop

Nová Ľubovňa – tepelné čerpadlo Vaillant

Na realizáciu kúrenia a chladenia v rodinnom dome padla voľba na zostavu tepelného čerpadla Vaillant aroTherm Split 10 kW spolu so zásobníkom teplej vody. Uskutočnila sa aj montáž vodoinštalácie a kanalizácie. V podobe rovnomerného a účinného vykurovania bolo nainštalované podlahové kúrenie TOP HEATING. S touto celkovou investíciou sme prispeli k dlhodobej pohode a úsporám energie.

Zobraziť
vzduchotechnika

Spišská Nová Ves – administratívna budova

Modernizácia priestorov administratívnej budovy prostredníctvom inštalácie tepelného čerpadla Daikin EPRA a vnútorných rozvodov spolu s radiátormi. Na vetranie v priestoroch bola namontovaná vzduchotechnika. Profesionálna inštalácia je kľúčovým faktorom pre dlhú životnosť na prevádzke.

Zobraziť
tepelné čerpadlo Viessman

Sabinov – kotolňa EKO SVIP

V budove EKO SVIP V Sabinove prešla kotolňa rekonštrukciou kde bola uskutočnená výmena rozvodov a namontované tepelné čerpadlo Viessman spolu s ohrievačom vody.

Zobraziť
kúrenie a chladenie od firmy Enertop

Včeláre okr. Košice – kompletné kúrenie s tepelným čerpadlom LG

V novostavbe rodinného domu v obci Včeláre sa zrealizovala vodoinštalácia a zároveň bola nainštalované tepelné čerpadlo LG spolu s klimatizáciou. Pre zvýšenie tepelnej pohody v dome bolo zabezpečené kvalitné podlahové kúrenie TOP HEATING. K zlepšeniu kvality vzduchu v dome výrazne prispela rekuperácia. S týmto kompletným kúrením a chladením sme vytvorili úsporu nákladov na energie a komfortné teplo v dome.

Zobraziť
Tepelné čerpadlo Vaillant

Vyšné Ružbachy – tepelné čerpadlo Vaillant

S inštaláciou tepelného čerpadla Vaillant Split 12 kW sme zmodernizovali rodinný dom. Na spríjemnenie tepla v dome bola vykonaná inštalácia podlahového kúrenia. S touto kombináciou sa vytvorili účinné vykurovanie a komfortné teplo v dome a zároveň prinesie výhody v podobe úspore nákladov na energiu a prispieva k ochrane životného prostredia.

Zobraziť
Enertop, plynovy kondenzačný kotol Vaillant, kúrenie

Stará Ľubovňa – kompletné kúrenie

V novostavbe rodinného domu sa zrealizovala vodoinštalácia a zároveň bol namontovaný plynový kondenzačný kotol Vaillant. Na spríjemnenie tepla v dome bola vykonaná inštalácia podlahového kúrenia. Celé kompletné kúrenie spríjemnilo zákazníkovi pocit pohodlia a príjemného bývania.

Zobraziť
montáž kanalizácie a vodoinštalácie v zbernom dvore v obci Torysa od firmy Enertop

Torysa – Zberný dvor

Novopostavený objekt - Zberný dvor prešiel montážou vodoinštalácie a kanalizácie. Na zabezpečenie teplej vody bol nainštalovaný elektrický ohrievač a zároveň boli namontované zariaďovacie predmety.

Zobraziť
Enertop, tepelne čerpadlo Daikin

Bartošovce – tepelné čerpadlo Daikin s podlahovým kúrením

S inštaláciou tepelného čerpadla Daikin sme zmodernizovali rodinný dom. Spolu s podlahovým kúrením sa v zime mení podlaha na príjemné teplý povrch pod nohami a naopak v zime sa podlahové kúrenie mení na podlahové chladenie. S touto kombináciou sa vytvorili účinné vykurovanie a komfortné teplo v dome.

Zobraziť
realizácia kúrenia v bytových domov v obci Domaňovce od firmy Enerop

Bytový dom – Domaňovce

V novopostavenom obytnom dome v obci Domaňovce bola zrealizovaná montáž podlahového kúrenia spolu s radiátormi. Ako zdroj tepla na vykurovanie boli nainštalované plynové kondenzačné kotly Protherm. S touto modernizáciou sme zvýšili komfort v domácnostiach a znížili náklady na energiu.

Zobraziť
Enertop, tepelné čerpadlo Vaillant,

Radové domy Studenec

Ako efektívne a ekologické riešenie na vykurovanie a chladenie radových rodinných domov Studenec boli nainštalované tepelné čerpadlá Vaillant s kombináciou podlahového kúrenia. K zabezpečeniu čerstvého a čistého vzduchu v interiéri domu boli namontované lokálne rekuperačné jednotky.

Zobraziť
realizácia kúrenia v bytovom dome Krásna Lúka od firmy Enertop

Bytový dom Krásna Lúka

Nedávno postavený bytový dom v Krásnej Lúke prešiel montážou vonkajších rozvodov vodoinštalácie a kanalizácie. Zároveň nasledovala inštalácia vnútorných rozvodov, radiátorov a plynového kondenzačného kotla Protherm. Energetickým efektívnym riešením pre ohrev vody boli namontované slnečné kolektory.

Zobraziť
Enertop, tepelné čerpadlo Viessman, plynový kondenzačný kotol Vitodens, ohrev TUV

ZŠ Spišské Podhradie

Pre efektívne riešenie boli namontované tepelné čerpadlá Viessman 40 kW s plynovým kondenzačným kotlom. Prebehla aj inštalácia nových rozvodov kúrenia. Na spoľahlivý spôsob ohrevu TUV boli zavedené tepelné čerpadlá Ariston. Kompletnou rekonštrukciou sme zaistili úsporu energií a zníženia nákladov.

Zobraziť
Enertop, plynové tepelné čerpadlo Robur

Obecný úrad Čirč

Zabezpečili sme správnu inštaláciu plynového kondenzačného kotla Protherm s plynovým tepelným čerpadlom Robur 50 kW. Na účinné vetranie bola namontovaná vzduchotechnická jednotka Hoval - Daikin. Zároveň bola aj výmena vnútorných rozvodov a nových radiátorov. Zaistili sme bezpečnú, úspornú a spoľahlivú prevádzku v obci Čirč.

Zobraziť
realizácia kúrenia v domove sociálnych služieb v obci Víťaz od firmy Enertop

Domov sociálnych služieb Víťaz

Optimalizácia prevádzkových nákladov v Domove sociálnych služieb Víťaz. Inštalácia plynového kondenzačného kotla Vaillant, výmena rozvodov a gamatiek za nové ústredné kúrenie s radiátormi. Profesionálna inštalácia je kľúčovým faktorom pre dlhú životnosť a jeho bezproblémový chod na prevádzke.

Zobraziť
enertop kúrenie

Medzilaborce – tepelné čerpadlo Panasonic s podlahovým kúrením

Majiteľ rodinného domu neváhal investovať do kvalitného podlahového kúrenia Top Heating a spoľahlivého tepelného čerpadla Panasonic. V lete sa mení podlahového kúrenie na podlahové chladenie. Cieľom inštalácie je minimalizovať mesačné náklady a zvýšiť tepelnú pohodu vo všetkých ročných obdobiach. 🙂

Zobraziť
vaillant

Lipany – tepelné čerpadlo Vaillant

Modernizácia rodinného domu, kde sme pred rokmi inštalovali podlahové kúrenie. Zákazník mal záujem o ekonomickejšiu prevádzku rodinného domu, a preto sme mu vymenili kondenzačný kotol za úsporné tepelné čerpadlo od výrobcu Vaillant. Ide o ideálne riešenie vykurovania roka 2022.

Zobraziť
tepelné čerpadlo LG

Bytová výstavba Bardejov Dlhá Lúka

Novostavba bytových domov s 36 obytnými jednotkami. Realizácia výhradne vlastnými montážnymi tímami firmy Enertop. V prvej etape sa realizovala montáž vonkajších rozvodov vodoinštalácie a kanalizácie. Nasledovala vnútorná inštalácia rozvodov. V druhej etape išlo o realizáciu podlahového kúrenia a inštalácia centrálneho zdroja vykurovania - tepelné čerpadlá.

Zobraziť
kúrenie vaillant, Lipová ulica v Starej Ľubovni od firmy Enertop

Stará Ľubovňa – komplexné riešenie kúrenia na kľúč

Developerský projekt radovej zástavby 7 rodinných domov v Starej Ľubovni. Realizovali sme kompletne podlahové kúrenie Top Heating, kondenzačné kotly od výrobcov Vaillant a Protherm, vodoinštaláciu, klimatizáciu, vzduchotechniku podľa individuálnych požiadaviek majiteľov.

Zobraziť
tepelné čerpadlo vaillant arotherm

Košice okolie – tepelné čerpadlo Vaillant aroTHERM plus

Moderný nízkoenergetický dom pre 4-člennú rodinu s úspornou prevádzkou, ktorú zabezpečuje kvalitné podlahové kúrenie a tepelné čerpadlo obľúbenej značky na Slovensku - VAILLANT. Tiché tepelné čerpadlo Vaillant aroTHERM split zabezpečuje kúrenie, ohrev vody domácnosti, do budúcna aj chladenie interiéru.

Zobraziť
tepelne cerpadlo panasonic aquarea t cap

Vysoké Tatry – tepelné čerpadlo Panasonic

Zrubový dom - modernizácia. Výmena elektrického kotla PROTHERM RAY za úsporné tepelné čerpadlo Panasonic Aquarea T-CAP. Ide o ideálne riešenie pre extrémne nízke vonkajšie teploty aj do -28°C. Zákazník si sleduje spotrebu elektriny mobilom.

Zobraziť

Sabinov okolie

Majiteľ rodinného domu neváhal investovať do kvalitného podlahového kúrenia Top Heating a spoľahlivého tepelného čerpadla Panasonic. V lete sa mení podlahového kúrenie na podlahové chladenie. Cieľom inštalácie je minimalizovať mesačné náklady na minimum a zvýšenie tepelnej pohody vo všetkých ročných obdobiach. :)

Zobraziť

Sabinov ZŠ a MŠ Dubovica

Zvýšenie energetickej efektivity za účelom výrazného zníženia prevádzkových nákladov. Modernizácia základnej a materskej školy radiátorovým kúrením a kondenzačnými kotlami VAILLANT s ohrevom TÚV a reguláciou. O kompletný systém a bezporuchovú prevádzku sa starajú naši odborne vyškolení servisný technici.

Zobraziť

Gelnica Nálepkovo COOP Jednota Slovensko

Optimalizácia prevádzkových nákladov predajní COOP Jednota. Inštalácia 4x16kW tepelných čerpadiel PANASONIC AQUAREA za účelom využitia OZE a zníženia prevádzkových nákladov až o 45%. Zákazník si ovláda zariadenia s Panasonic Aquarea Smart Cloud cez mobil. Odborne vyškolení servisní technici ENERTOP sa starajú o plynulý chod prevádzky.

Zobraziť
podlahove-kurenie-stara-lubovna

Stará Ľubovňa Šibeničná hora

Novostavba - realizácia úsporného podlahového kúrenia TOP HEATING, kompletnej vodoinštalácie, plynofikácie RD, revíznej správy na SPP a prípravy na tepelný zdroj: kondenzačný kotol s ohrevom TÚV Exclusive verzie.

Zobraziť

Veľká Lomnica

Zrubový dom - realizácia podlahového kúrenia SUPERIZOL+ vrátane vodoinštalácie a kotolne PROTHERM RAY

Zobraziť

Bardejov

Novostavba - realizácia podlahového kúrenia REHAU, kompletnej vodoinštalácie, energeticky efektívnej kombinácie kondenzačného kotla VAILLANT Exclusive a solárnych kolektorov VAILLANT s využitím štátnych dotácie na OZE.

Zobraziť

Sabinov okolie – solar

Modernizácia domu, v ktorom sme inštalovali efektívne podlahové kúrenie s dlhodobou životnosťou a kotolňu od výrobcu PROTHERM. Zákazník využil dodatočne štátne dotácie na solárny systém na zníženie prevádzkových nákladov.

Zobraziť