Pozrite si naše realizácie

a referencie spokojných zákazníkov

ENERTOP Vám garantuje profesionálnu inštaláciu a bezproblémový chod zvoleného riešenia.

Nachádzate sa tu: Referencie

Tepelné čerpadlo Vaillant

Vyšné Ružbachy – tepelné čerpadlo Vaillant

Enertop, plynovy kondenzačný kotol Vaillant, kúrenie

Stará Ľubovňa – kompletné kúrenie

enertop, plynový kondenzačný kotol Protherm, podlahové kúrenie

Bytový dom – Domaňovce

Enertop, plynový kondenzačný kotol Protherm, slnečné kolektory

Bytový dom Krásna Lúka

Enertop, tepelné čerpadlo Vaillant,

Radové domy Studenec

tepelné čerpadlo LG

Bytová výstavba Bardejov Dlhá Lúka

kúrenie a chladenie od firmy Enertop

Včeláre okr. Košice – kompletné kúrenie s tepelným čerpadlom LG

vaillant

Lipany – tepelné čerpadlo Vaillant

tepelne cerpadlo panasonic aquarea t cap

Vysoké Tatry – tepelné čerpadlo Panasonic

tepelné čerpadlo vaillant arotherm

Košice okolie – tepelné čerpadlo Vaillant aroTHERM plus

podlahove-kurenie-stara-lubovna

Stará Ľubovňa Šibeničná hora

Enertop, plynové tepelné čerpadlo Robur

Obecný úrad Čirč

Enertop, tepelné čerpadlo Viessman, plynový kondenzačný kotol Vitodens, ohrev TUV

ZŠ Spišské Podhradie

tepelné čerpadlo Panasonic

Levoča – Studenec

20190920_075553_resized

Sabinov – Torysa

enertop_kurenie_chladenie (1)

Sabinov okolie

enertop_podlahove_kurenie_superizol (1)

Prešov okolie

IMG_0083

Sabinov

enertop_tepelne_cerpadlo_1

Košice Krásna

IMG_20200330_142708

Michalovce

tepelne_cerpadlo_vaillant

Košice okolie

20200330_152721

Stropkov

bardejov-kurenie (5)

Bardejov okolie

tepelne_cerpadlo_jednota_potraviny (3)

Gelnica Nálepkovo COOP Jednota Slovensko

Enertop, kúrenie

Torysa – Zberný dvor

Enertop, Plynový kondenzačný kotol Vaillant

Domov sociálnych služieb Víťaz

kurenie-junkers (12)

Bardejov

statne_dotacie_solar (2)

Sabinov okolie – solar

_MG_1786

Sabinov – KD Oľšov

podlahove-kurenie-rehau-bardejov (11)

Bardejov

image1

Sabinov okolie

kurenie_radiator (1)

Sabinov ZŠ a MŠ Dubovica

tepelne-cerpadlo-panasonic

Bardejov – OcÚ Kručov

IMG_20200103_131846

Stropkov – ZŠ Nižná Oľšava

panasonic-tepelne cerpadlo01

Humenné – OcÚ Jaseňov

tepelne_cerpadlo_panasonic_enertop (3)

Prešov – Vlčie doly

enertop_skladba_podlahy_001

Spišská Nová Ves

IMG_2143

Stará Ľubovňa

tepelne-cerpadlo-sabinov

Sabinov

top-heating-kurenie

Košice

tepelne-cerpadlo-kezmarok

Kežmarok

tepelne-cerpadlo-svidnik

Svidník

Žiadne výsledky

Marek a Silvia

Pri realizácii podlahového kúrenia sme dostali odporúčanie na firmu Enertop. Musím skonštatovať, že sme boli veľmi spokojní s vykonanou prácou a ochotou zamestnancov, ktorí nám vyhoveli vo všetkých našich požiadavkách. Komunikácia bola perfektná a práca odvedená profesionálne. Teraz si konečne s manželkou užívame vytúžené teplo. Ďakujeme.

2. Andrej Hovanec

Odborná a tímová práca, takto by som opísal služby spoločnosti Enertop. Potreboval som toho na dome vykonať viac, a preto som rád využil komplet servis od výmeny plynového kotla až po samotné podlahové kúrenie. Získal som bezkonkurenčnú cenovú ponuku a s prácou montážnej skupiny som bol nadmieru spokojný.

Martina Kulichová

Oceňujem prácu na kľúč a vysokú odbornosť firmy Enertop hlavne v tom, že prístup ku zákazníkovi je ústretový a pre mňa aj nadčasový. Ako žena som sa bála, či budem všetkému rozumieť a či nepreplatím viac ako som plánovala, keďže sa do mužskej roboty až tak nerozumiem. Musím však uznať, že som sa dočkala pomoci, vysvetleniu, presného popisu položky za položkou, bol mi ozrejmený postup práce a trúfam si povedať, že o vlastnom kúrení teraz viem povedať úplne všetko.

Lucia Zahurancová

Technické záležitosti spojené s naším bývaním prenechávam mužskému osadenstvu našej rodiny, nedá mi však nevyjadriť spokojnosť s prácou zohratého tímu ľudí spoločnosti Enertop. Chválim najmä promptnú komunikáciu, keďže sama pracujem v zákazníckom servise a poznám náročnosť práce s ľuďmi. Všetko prebehlo hladko, ak sme potrebovali vyriešiť nejaký problém, vždy sme sa mali na koho obrátiť, telefóny fungovali, nikto nestrkal hlavu do piesku, na všetkom sa dalo dohodnúť a práca šla od ruky.

Jozef Král

V prvom rade by som chcel poďakovať spoločnosti Enertop za pomoc pri havarijnom stave na mojom kotle. Nielenže som získal kvalitný nový kotol, ktorý som už dávno potreboval, ale dokonca som aj ušetril. Potešil ma pozitívny prístup k práci a kvalitná komunikácia firmy. Určite odporúčam!

Ing. Jaroslav Suchý

Vďaka svojej práci už dlhšie spolupracujem s rôznymi spoločnosťami na Slovensku, ale až pri firme Enertop som si uvedomil dôležitosť odborného prístupu k práci, ktorá si vyžaduje presnosť, kvalitné prevedenie a funkčnosť. V prvom rade oceňujem kvalitný materiál a komponenty, s ktorými firma pracuje. Okrem toho je pre mňa dôležitý fakt, keď sa človek do svojej práce rozumie. Môžem len potvrdiť a vyzdvihnúť, že v tejto spoločnosti všetci veľmi dobre vedia, čo robia a robia to navyše so srdcom.

Tomáš a Erika

Spolu s manželkou sme riešili ekologickejší variant vykurovania a oslovili sme viacero firiem. Až spoločnosť Enertop nám vypracovala ponuku, ktorá nás natoľko oslovila, že sme sa s firmou rozhodli spolupracovať. Využitie tepelného čerpadla výrazne znižuje spotrebu energií, a to sme chceli využiť. Od vypracovania cenovej ponuky, cez samotnú realizáciu až po želaný výsledok sme podrobne sledovali prácu zamestnancov a musíme celkový balík ponúkanej služby ohodnotiť na jednotku s hviezdičkou. Odporúčame túto spoločnosť aj pre náročnejších klientov, ktorí sa neuspokoja len tak s hocičím.

Ing. Peter Slavkovský

Pozitívna skúsenosť s firmou Enertop ma motivovala napísať túto recenziu, aby som dobré meno tejto firmy šíril ďalej. Využil som komplet servis so všetkým, čo človek potrebuje ku kvalitnému novému bývaniu. Riešili sa rozvody, podlahové kúrenie, tepelné čerpadlá, regulácia, kotol, takže môžem s pokojným svedomím povedať, že táto firma zvláda všetko, čo má vo svojej ponuke na nadštandardnej úrovni. Maximálna spokojnosť a maximálne odporúčam ďalej!

Rodina Zajacová

Na začiatku sme boli trošku skeptickí, keďže sme pri spolupráci s firmami opatrnejší zo skúseností z minulosti, ktoré pri iných firmách neboli pre nás vyhovujúce. Máme radi veci jasne dané, s presne vysvetleným postupom a myslíme si, že firma by mala vyhovieť predstavám a požiadavkám zákazníka. Už pri prvotnej komunikácii bola cítiť veľká profesionalita a vtedy z nás opadol strach a začali sme tejto firme veriť. Nič lepšie sme nemohli urobiť a nakoniec sme si nechali vypracovať aj niečo navyše. Vyzdvihujeme aj prácu montážnej skupiny, ktorá pracovala veľmi šikovne a s ľahkosťou.

Július Malík

Všetko sa dá, keď sa chce. Takto by som charakterizoval prácu spoločnosti Enertop, kde sa mi potvrdila myšlienka, ktorou sa riadim celý život: Obmedzenia sú len v našej hlave. Určite využijem ich služby aj v budúcnosti, cením si odborné rady, ktorými tu nešetria, a kvalitne odvedenú prácu, ktorá vydrží roky. Presvedčte sa rovnako ako ja.