Montáž

Odborne vyškolené tímy montážnych technikov vám pretavia vaše predstavy do reality

0
nainštalovaných úsporných podlahových kúrení
0
vybavených štátnych dotácií
na OZE: tepelné čerpadlá,
solárne kolektory a fotovoltaiku
0
spokojných zákazníkov, firiem
developerov a štátnych inštitúcií
0
namontovaných
kondenzačných kotlov

ENERTOP Vám garantuje profesionálnu inštaláciu a bezproblémový chod zvoleného riešenia.

MG 1746 1

PODLAHOVÉ KÚRENIE

ENERTOP ponúka komplexný systém podlahového vykurovania, ktorý je premysleným riešením na akékoľvek využitie v obytných aj neobytných priestoroch: pre podlahy, stenu a strop, na vykurovanie a chladenie. Bez ohľadu na to, pre ktorý systém sa rozhodnete,  všetky komponenty sa dajú rýchlo a ľahko inštalovať a ponúkajú maximálnu bezpečnosť a kvalitu.

Navrhované riešenia pre:

  • rodinné domy, bytové domy, verejné budovy, školy, škôlky, športové haly, kostoly, domovy dôchodcov
  • supermarkety, motoresty, autosalóny a iné objekty
Vaillant aroTHERM split 10

TEPELNÉ ČERPADLÁ

Zákazníkom navrhujeme a ponúkame tepelné čerpadlá podľa ich individuálnych potrieb a požiadaviek, tak aby zariadenie spĺňalo najvyššie kritéria na spoľahlivosť, tichú prevádzku a zníženie prevádzkových nákladov na vykurovanie a prípravu teplej vody. Sme certifikovaná organizácia ako špecialisti pre inštaláciu tepelných čerpadiel v oblasti obnoviteľných zdrojov energie podľa pravidiel EPHA. V rámci štátneho projektu „Zelená domácnostiam“ sme oprávneným zhotoviteľom na inštaláciu tepelných čerpadiel na Slovensku.
Vaillant ecoTec exclusive

PLYNOVÉ KONDENZAČNÉ KOTLY

Zabezpečujeme kompletnú montáž kondenzačných kotlov a kotolní až do 500 kW. Firma Enertop je autorizovaným montážnym a servisným partnerom najžiadanejších kondenzačných kotlov na Slovensku.

Doplnkové služby:

plynofikácia odberných plynových zariadení
Správa o odbornej prehliadke a skúške plynových zariadení
zabezpečenie kompletnej projektovej dokumentácie NTL a STL plynovodov pre vyjadrenie SPP

img 7

REGULÁCIA KÚRENIA

Inštalujeme drôtový a bezdrôtový systém riadenia kúrenia a chladenia. Izbové zónové regulácie slúžia na reguláciu teploty pre systémy podlahového alebo stenového vykurovania, či stropného chladenia. Systém funguje výkonnejšie, úspornejšie a poskytuje komfort prispôsobený individuálnym potrebám.
solarne kolektory enertop

SOLÁRNE KOLEKTORY

Využite slnečnú energiu vo svoj prospech! Solárne kolektory dokážu ušetriť veľkú časť energie potrebnej na ohrev vody a vykurovanie. Projekt Zelená domácnostiam umožňuje získať dotácie aj na inštaláciu slnečných kolektorov. Navrhneme efektívne riešenia priamo pre Vás.
uprava vody

Filtrácie a úpravne vody

Odborne inštalujeme filtrácie a úpravne vody. ENERTOP sa zaoberá komplexnou úpravou vody už viac ako 15 rokov. Navrhujeme, dodávame a servisujeme technológie na úpravu vody ako pre domáce tak aj pre priemyselné použitie. Našim cieľom je ponúkať tie najlepšie a najkomplexnejšie riešenia, ktoré uspokoja požiadavky našich zákazníkov.

kupelne

ZDRAVOTECHNIKA - KÚPEĽNE

Ponúkame inštalácie rozvodov pitnej vody v hygienicky bezchybnej kvalite a dlhou životnosťou. Navrhujeme inteligentné riadenie vody a funkčné riešenia teplej úžitkovej vody pre objekty. Montujeme predstenové systémy na WC a umývadlá. Vykonávame montáž rozvodov kanalizačného potrubia, našim zákazníkom odporúčame tichú kanalizáciu s REHAU Raupiano Plus.
rekuperacia

REKUPERÁCIA

Odborne inštalujeme rekuperáciu vzduchu a riadené vetranie. Rekuperácia vzduchu a riadené vetranie sa stáva nevyhnutnou súčasťou v nízkoenergetických a pasívnych domoch, ale aj v budovách staršej výstavby. V týchto objektoch vetrací systém zaistí potrebnú intenzitu výmeny vzduchu i pri zavretých oknách.
liata podlaha

LIATA PODLAHA

Špecializujeme sa na komplexné inštalácie. V rámci inštalácie podlahového kúrenia vám dodáme aj liatu anhydrid podlahu s vysokou pevnosťou 20 MPa. Získate garanciu dokonalej inštalačnej kvality. Ihneď po realizácii podlahového kúrenia dodávame liatie podlahy so samonivelizačnou schopnosťou.

stropne chladenie

STROPNÉ CHLADENIE

Stropné chladenie prináša novú dimenziu pohody počas horúcich letných dní, pričom chladenie stropom predstavuje najkomfortnejšiu alternatívu tohto systému. Pocit jemného chladu bez prievanu je jedinečný a veľmi príjemný. Strop poskytuje spravidla dostatok chladiacej plochy a zároveň najvyšší výkon spomedzi plošných chladení. Navyše Vašu peňaženku potešia nízke prevádzkové náklady.
stenove kurenie

STENOVÉ VYKUROVANIE

Stenové vykurovanie predstavuje systém vykurovania, ktorý v sebe spája vysoký komfort plošného vykurovania s pružnosťou. Kombináciou stenového a podlahového vykurovania vznikne väčšia vykurovacia plocha čím sa dosiahne systém s úspornejšími nižšími teplotami vykurovacej vody. Ak uprednostňujete moderný a zároveň energeticky a finančne úsporný systém vykurovania spomínanú kombináciu Vám môžeme len odporučiť, pričom radi zabezpečíme jeho návrh i realizáciu.