Tepelné čerpadlá VAILLANT

Tepelné čerpadlá sú lídrom medzi technológiami, ktoré využívajú obnoviteľné zdroje tepla pre zabezpečenie komfortnej teploty. Vďaka nízkej úrovni emisií CO2 a nízkym prevádzkovým nákladom sú technológiou budúcnosti a už teraz sú jednotka na trhu v Európe.

ENERTOP Vám garantuje profesionálnu inštaláciu a bezproblémový chod zvoleného riešenia.

Zobrazujú sa všetky 2 výsledky

 • vaillant, tepelne čerpadlo, vaillant arotherm,
  Tepelné čerpadlá

  Vaillant aroTHERM Split

  Viac infoNOVINKAOdporúčanéNovostavba
 • vaillant, tepelne čerpadlo, vaillant arotherm,
  Tepelné čerpadlá

  Vaillant aroTHERM Plus monoblok

  Viac info

Tepelné čerpadlá VAILLANT - nový stupeň pohodlia.

Najlepšie rozhodnutie pre váš domov

Stavba alebo rekonštrukcia domu si vyžaduje veľa rozhodovania. Výberom tepelného čerpadla Vaillant si môžete byť istý, že ste urobili to správne rozhodnutie. Vyvíjame najmodernejšie technológie vykurovacích systémov pre zabezpečenie vašej komfortnej teploty.

Nižšie prevádzkové náklady

Tepelné čerpadlá využívajú prevažne obnoviteľné zdroje energie – voda, vzduch, zem, ktoré máte zadarmo. Približne 25 % energie je potrebných dodať vo forme elektrickej energie.

Kvalita na veľa rokov

Naše tepelné čerpadlá sú vyvíjané v Nemecku. Pred spustením sú podrobené mnohým testom kvality v extrémnych podmienkach, aby sme sa uistili, že fungujú rovnako spoľahlivo počas zimy aj počas horúcich letných dní pre váš maximálny komfort.

Rozhodnutie do budúcnosti

Tepelné čerpadlá sú ekologickou voľbou pre vykurovanie s nízkymi emisiami. Zníženie emisií CO2 v porovnaní s fosílnymi palivami je až 75 % a oslobodzujú majiteľov od závislosti na fosílnych palivách. Vďaka pozitívnemu dopadu na životné prostredie sú tepelné čerpadlá nadčasové a podporované výhodnými dotáciami.

Vybavíme Vám finančný príspevok na inštaláciu tepelného čerpadla

NOVINKAOdporúčanéNovostavba