Rekuperácia

O┼żivte svoj dom ─Źist├Żm vzduchom.

ENERTOP V├ím garantuje profesion├ílnu in┼ítal├íciu a bezprobl├ęmov├Ż chod zvolen├ęho rie┼íenia.

Ste tu:Rekuperácia

brink rekuperacia do domu enertop

Ventilácia pre novostavby aj rekonštrukcie

Brink sa zaober├í v├Żvojom a v├Żrobou vetrac├şch jednotiek s rekuper├íciou tepla u┼ż desiatky rokov. Brink vie o vzduchu v┼íetko. Brink je z├írukou kvalitn├ęho a komfortn├ęho prostredia. Ich cie─żom je prispie┼ą k realiz├ícii n├şzkoenergetick├Żch a z├írove┼ł individu├ílnych objektov.┬á

Pripraven├Ż na po┼żiadavky vetrania v bud├║cnosti

─îoraz vy┼í┼íie n├íroky na kvalitn├║ ventil├íciu vo v┼íetk├Żch ro─Źn├Żch obdobiach, spr├şs┼łuj├║ce sa normy na ├║spory energie a v neposlednej rade po┼żiadavka na zn├ş┼żenie hluku vetrac├şch zariaden├ş viedli Brink k vytvoreniu novej produktovej rady Renovent a Flair. Rekupera─Źn├ę vetracie zariadenia sp─║┼łaj├║ nielen s├║─Źasn├ę normy ale i normy, ktor├ę vojd├║ do platnosti v bud├║cnosti.
rekuper├ícia, Brink, enertop, ─Źist├Ż vzduch bez vetrania

Centr├ílne rekupera─Źn├ę jednotky

Dod├íme v├ím n├ístenn├║ verziu Renovent Excellent a podstropn├║ Renovent Sky.┬áRekupera─Źn├í jednotka m├í extr├ęmne n├şzku vlastn├║ spotrebu, zn├ş┼żen├║ hlu─Źnos┼ą┬áa┬ávstavan├║ protimrazov├║ ochranu s┬ápredohrevom.┬á

Rozvodn├Ż syst├ęm Air Excellent┬á je ur─Źen├Ż na distrib├║ciu vzduchu v syst├ęmoch riaden├ęho vetrania s rekuper├íciou tepla predov┼íetk├Żm v obytn├Żch, bytov├Żch┬á a administrat├şvnych priestoroch..┬á

 

N├şzka hlu─Źnos┼ą, vysok├í ├║spora

N├şzka hlu─Źnos┼ą, vysok├í ├║spora Tich├Ż chod jednotiek zabezpe─Źuj├║ n├şzkoot├í─Źkov├ę EC ventil├ítory, ─Ź├şm sa zn├ş┼żil vn├║torn├Ż odpor a tie┼ż v├Ą─Ź┼íie priemery pripojovac├şch potrub├ş, v─Ćaka ktor├Żm vzduch pr├║di ni┼ż┼íou r├Żchlos┼ąou. ├Üsporn├ę EC motory vo ventil├ítoroch navy┼íe prispievaj├║ a┼ż k 40% zn├ş┼żeniu spotreby energie vetrac├şch jednotiek oproti be┼żn├ęmu ┼ítandardu v tejto triede.
rekuper├ícia, Brink, enertop, ─Źist├Ż vzduch bez vetrania

Lok├ílne rekupera─Źn├ę jednotky

Nov├Ż syst├ęm ventil├ície priestorov pre existuj├║ce stavby, novostavby aj rekon┼ítrukcie.. Air 70 je extr├ęmne tich├í a vysoko efekt├şvna decentralizovan├í rekupera─Źn├í jednotka. Nen├ípadne za za─Źlen├ş do vonkaj┼íej fas├ídy a volite─żn├Ż dizajn vn├║torn├ęho panelu sa hod├ş do ka┼żd├ęho interi├ęru.

rekuperacia brink

Riešenie pre novostavby

S├║─Źasn├Żm trendom novostavieb je pohodln├ę a predov┼íetk├Żm zdrav├ę b├Żvanie pri ─Źo najni┼ż┼í├şch n├íkladoch na spotrebu energi├ş. Vo v┼íeobecnosti sa novostavba nezaob├şde bez obnovite─żn├Żch zdrojov energi├ş (tepeln├ę ─Źerpadlo, sol├írny syst├ęm, fotovoltaika) ─Źi bez ┼íetrenia u┼ż dodanej energie v─Ćaka n├║ten├ęmu vetraniu s rekuper├íciou tepla. Rekuper├íciou BRINK Excellent v dobre izolovanom, a┼ż hermeticky uzavretom dome, je mo┼żn├ę u┼íetri┼ą 40% mno┼żstva energie, ktor├í by unikla vetran├şm. 

rekuperacia brink

Riešenie pre rekonštrukcie

S├║─Źasn├ę vy┼í┼íie n├íklady na prev├ídzku budov v porovnan├ş s minulos┼ąou ved├║ k ┼íetreniu energiami i star┼íie, existuj├║ce stavby. I do t├Żchto stavieb je mo┼żn├ę in┼ítalova┼ą lok├ílne rekupera─Źn├ę jednotky BRINK bez nutnej komplexnej rekon┼ítrukcie. Os├ídzaj├║ sa do vonkaj┼íej obvodovej steny a nie s├║ potrebn├ę dodato─Źn├ę rozvody.

Nap├ş┼íte n├ím

M├íte z├íujem o odborn├ę poradenstvo oh─żadom riaden├ęho vetrania s rekuper├íciou? 

Firma ENERTOP je realiza─Źn├Żm partnerom v├Żrobcu BRINK. Radi V├ím navrhneme syst├ęm na mieru, aby ste z├şskali optim├ílnu vlhkos┼ą, komfort a ├║sporu.