Tepelné čerpadlá PANASONIC

Predstavte si novú generáciu tepelných čerpadiel Panasonic na vykurovanie, chladenie a prípravu teplej úžitkovej vody . Spoločnosť Panasonic kombinuje najlepší dizajn produktu s výkonom a dosahuje tak špičkovú hodnotu COP na trhu.

ENERTOP Vám garantuje profesionálnu inštaláciu a bezproblémový chod zvoleného riešenia.

tepelné čerpadlo Panasonic
Široký rozsah výkonu tepelných čerpadiel od 3kW do 16kW sa hodí do novostavieb, rekonštrukcií a veľkých rezidenčných budov

Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

 • tepelne cerpadlo panasonic, panasonic aquarea, enertop,
  Tepelné čerpadlá

  Panasonic Aquarea K split 1f

  Viac infoNovostavba
 • tepelne cerpadlo panasonic, panasonic aquarea, enertop,
  Viac infoRekonštrukcia
 • tepelne cerpadlo panasonic, panasonic aquarea, enertop,
  Tepelné čerpadlá

  PANASONIC Aquarea L split 1f

  Viac info
 • tepelné čerpadlo Panasonic
  Tepelné čerpadlá

  PANASONIC Aquarea H split 3f

  Viac infoNOVINKAOdporúčané
 • tepelné čerpadlo Panasonic
  Viac infoRekonštrukcia

3 Dôvody, prečo je Aquarea ideálnym riešením pre váš domov

Nové tepelné čerpadlá PANASONIC AQUAREA zo série K a L sú založené na vysoko účinnej technológií tepelného čerpadla, zaisťuje nielen vykurovanie domácností a ohrev vody, ale taktiež mimoriadne výkonnú klimatizáciu v letných mesiacoch. Znamená to dokonalý komfort v akomkoľvek počasí, dokonca i v mrazoch dosahujúcich -28 °C. 

1. Široký sortiment vhodný pre všetky domácnosti

Aquarea je inovatívny nízkoenergetický systém navrhnutý tak, aby poskytoval ideálne teploty a teplú vodu v domácnosti aj pri extrémnych vonkajších teplotách. Je vysoko spoľahlivý vďaka kvalite všetkých komponentov vrátane kompresora, ktoré vyvinula a vyrobila spoločnosť Panasonic. S mnohými jednotkami, z ktorých si môžete vybrať, ponúka rad Aquarea veľmi široký výber, ktorý vám zaistí najvhodnejšiu voľbu pre váš domov - bez ohľadu na jeho veľkosť.

2. Tepelné čerpadlo, 80% energie zadarmo

Aquarea je založená na technológii tepelných čerpadiel vzduch - voda a je vysoko efektívna a ohľaduplná k životnému prostrediu. Zachytáva tepelnú energiu z okolitého vzduchu a prenáša ju na ohrev vody potrebnej na ohriatie vášho domu, na prípravu teplej úžitkovej vody a dokonca aj na ochladenie domu, ak si to prajete. Týmto spôsobom sa až 80% potrebnej tepelnej energie odoberá z okolitého vzduchu - a to aj pri extrémne nízkych teplotách.

3. Pomáha vám šetriť peniaze

V porovnaní s klasickým elektrickým kúrením je možná úspora nákladov na energiu až 1 100 € ročne. Aj keď počiatočná investícia môže byť vyššia ako v prípade iných technológií, prevádzkové náklady sú oveľa lacnejšie a s krátkou dobou návratnosti počiatočných nákladov. Úspory sú značné, najmä v porovnaní s olejovými kotlami a elektrickými ohrievačmi.

tepelné čerpadlo Panasonic
Harmónia medzi prírodou a technológiou. Revolúcia v oblasti dizajnu, efektivity, konektivity a udržateľnosti.

Vybavíme Vám finančný príspevok na inštaláciu tepelného čerpadla

Novostavba