Aktuality, Články

Ocenenie spoločnosti Viessmann

Ako výhradný dodávateľ technológie od spoločnosti Viessmann, sme radi že Vám môžeme túto značku predstaviť a viac priblížiť.

Rodinný podnik ktorý už desaťročia pomáha zlepšovať kvalitu života ľudí pomocnou inovatívnych technológií ponúka v oblasti vykurovania a energetiky špičkové vykurovacie zariadenia pre domácností a priemyselné budovy. Dnes je jedným z popredných svetových poskytovateľov v oblasti klímy a obnoviteľnej energie.

Táto spoločnosť bola ocenená v ankete čitateľov haustec.de kde získala prvé miesto v štyroch z ôsmych kategórií. Toto uznanie je obrazom záväzku ku kvalite a podčiarkuje účinnosť riešení.

Ocenenie patrili tepelným čerpadlám Vitocal, ktoré sa vyznačujú dizajnom a nízkou hlučnosťou a systémom distribúcie vzduchu, ktorý sa vyznačuje svojou jednoduchou inštaláciou.

Tieto ocenenia potvrdzujú, že vám prinášame komplexné a efektívne riešenia a tešíme sa, že môžeme uspokojovať vaše potreby vysokokvalitnými produktami.

Veríme, že robíme všetko pre to, aby cesta k Vášmu novému bývaniu bola čo najrýchlejšia a pohodlná. Budeme radi, ak aj tepelné čerpadlá budú oblasťou pre ktorú si vyberiete nás, firmu ENERTOP, ako partnera pri výstavbe vašej nehnuteľnosti.

Kontaktuje nás 😊