NÍZKE NÁKLADY, VYSOKÝ KOMFORT - TEPELNÉ ČERPADLO PRE VÁŠ ÚTULNÝ DOMOV

tepelné čerpadlo Panasonic, vonkajšia jednotka, Enertop

ZÍSKAJTE DOTÁCIU + ZĽAVU AŽ 1 999€ NA VŠETKY TYPY TEPELNÝCH ČERPADIEL

Využite LIMITOVANÚ zľavu na naše tepelné čerpadlá a ušetrite tisícky eur!

Stačí kliknúť nižšie a získate cenovú ponuku na mieru so zľavou až do výšky 1 999€ a štátnou dotáciou vo výške až 4370€.

IDEÁLNA PRÍLEŽITOSŤ

FINANCIE

Teraz viete ušetriť tisícky eur vďaka aktuálne spusteným štátnym dotáciám a prebiehajúcej akcii, kde viete získať zľavu až do 1 999€ v závislosti od typu tepelného čerpadla.

ODBORNOSŤ

Naše vlastné montážne skupiny tvoria ľudia, ktorý sú materiálno – technický zabezpečení a majú odborné vedomosti a skúsenosti v oblasti kúrenia a chladenia.

CENOVÁ PONUKA

Na mieru Vám pripravíme cenovú ponuku a preberieme nasledovný postup. Chceme vám poskytnúť riešenia, ktoré prinesú pozitívne zmeny vo vašom živote.

ZARUČENÁ SPOKOJNOSŤ

Získate prvotriedne riešenia pre tepelné čerpadlá a spoľahlivého partnera. Budeme s vami od začiatku až do konca a postaráme sa o vašu spokojnosť.


ŠTÁTNE DOTÁCIE

Príspevok od 380 € do 4 370 €

Znížte prevádzkové náklady vašej domácnosti na minimum vďaka obnoviteľným zdrojom energie. Využite
možnosť získať dotáciu na inštaláciu tepelného čerpadla.

Naša spoločnosť je oprávneným zhotoviteľov na inštaláciu tepelných čerpadiel v projekte Zelená domácnostiam
v rámci operačného programu Kvalita životného prostredia.

Screenshot 6

NAŠE PRÁCE

A mnoho ďalších realizácii s rôznymi požiadavkami.

Overené recenzie od zákazníkov

Vynikajúce
Na základe 35 recenzií
radoslav cervenak
radoslav cervenak
2024-02-20
ENERTOP je proste Top
Miroslav Sunavec
Miroslav Sunavec
2023-10-15
Profesionalny prístup, precizna realizacia za rozumnu cenu.
Jozef Vitovič Ing.
Jozef Vitovič Ing.
2023-07-11
Firma Enertop mi realizovala podlahové kúrenie a čerpadlo s kotolňou v našej novostavbe. Dávam im 5 z 5 keďže cena bola férová, prístup pána majiteľa ústretový, pracovníci vedeli čo robia, vysvetlili mi čo mali a nevyvolali vo mne pocit že by mi niečo prekážalo ani pri jednej z ich návštev na stavbe. Zvlášť by som chcel vyzdvihnúť partiu ktorá mi inštalovala kotolňu, tí mi doslova zlepšili deň. Taktiež pán servisný technik bol veľmi ochotný a pôsobil na mňa veľmi profesionálnym spôsobom. V neposlednom rade by som chcel vychváliť do nebies pani Kiseľovú, ktorá mi neustále ochotne dvíhala telefon, z môjho pohľadu ťažko niekde nájdete lepšieho človeka na komunikáciu s klientmi. Ďakujem celej firme za prístup, ochotu a odbornosť.
Lucas
Lucas
2023-03-16
Profesionálna a jedna z najlepších firiem. Chlapci sú veľmi šikovný, urobili všetko kvalitné a rýchlo. Komunikácia je úrovní. Vrelo odporúčam 🙂
Jozef Komišak (Ekonóm)
Jozef Komišak (Ekonóm)
2023-01-19
Skvelí Chalani z Dubovice.
Ján Nemergut
Ján Nemergut
2021-12-08
Profesionalny pristup. Dakujem.

ZÍSKAJTE DOTÁCIU A ZĽAVU VO VÝŠKE AŽ DO 1 999€ NA TEPELNÉ ČERPADLO.

LIMITOVANÁ PONUKA

Výhody tepelných čerpadiel

Tepelné čerpadlá majú mnoho výhod, medzi ktoré patria:

  • Rýchla návratnosť investície: Investícia má rýchlu návratnosť, a to aj pri rekonštrukcii, kde sa musí zrušiť existujúca kotolňa. Návratnosť je veľmi individuálna nakoľko ceny energií sa menia, ceny technológii sa menia, možnosť využitia dotácie a každá nehnuteľnosť má svoje špecifiká. Avšak pri novostavbe vieme odhadnúť návratnosť 3 až 7 rokov.
  • Ohrev teplej vody: Tepelné čerpadlo Vám nielen poslúži na vykurovanie, ale aj na ohrev vody.
  • Chladenie v lete: Tepelné čerpadlo je schopné fungovať v obrátenom režime, čo znamená, že v letných mesiacoch dokáže aj chladiť vodu podľa vašich potrieb.
  • Tichý chod: Nemusíte sa báť prílišného hluku, moderné tepelné čerpadlá majú tichú prevádzku a sú vhodné pre všetky typy nehnuteľností.
  • Zvýšenie hodnoty nehnuteľnosti: Inštalácia tepelného čerpadla zvýši hodnotu vašej nehnuteľnosti a môže prilákať potenciálnych kupujúcich, ktorí ocenia nižšie náklady na energiu a ekologický prístup.
  • Ekologickosť: Tepelné čerpadlo využíva obnoviteľné zdroje energie a minimalizuje emisie skleníkových plynov, čím prispieva k ochrane životného prostredia.

O NÁS

Špecialisti v oblasti kúrenia a chladenia od roku 2003

 

Špecializujeme sa na kompletné systémy kúrenia a chladenia pre firmy, developerov, samosprávy a domácnosti s cieľom zvýšenia energetickej efektívnosti. Pomáhame zákazníkom optimalizovať prevádzkové náklady a dosahovať tepelnú pohodu SMART riešením. Z našej ponuky si vyberie naozaj každý. Dodávame kvalitné služby, ktorých prínos overil čas.

Naša spoločnosť sa už viac ako 20 rokov špecializuje na projektovanie, obchod, dodávky, montáže a servis v oblasti TZB, ako sú tepelné čerpadlá, klimatizácia, vzduchotechnika, plyn a kúrenie. Naše skúsenosti siahajú za hranice rodinných domov a odborne inštalujeme pre firmy, obchodné spoločnosti, veľké prevádzky, obecné úrady, školské zariadenia a všade tam, kde je teplo súčasťou existencie.

Vďaka svedomitosti, profesionalite, flexibilite a sledovaniu trendov zo sveta kúrenia a chladenia už od začiatku pristupujeme ku každej zákazke individuálne. V prvom rade kladieme dôraz na komunikáciu, ktorá je prvoradá, aby každý projekt dopadol podľa zadaných predstáv a plnil všetky kritéria spokojnosti. Úspech meriame šikovnými zamestnancami a výsledky našej práce podporujú pozitívne referencie a nárast spokojných zákazníkov. 

7

UŠETRITE STOVKY EÚR PRI MONTÁŽI A ZÁROVEŇ UŠETRÍTE AJ NA KÚRENÍ.

V aktuálnom období je táto ponuka časovo LIMITOVANÁ. Preto neváhajte a získajte aj vy NEZÁVÄZNÚ cenovú ponuku kým to kapacitne zvládame.

Často kladené otázky

Cenu ovplyvňuje viacero faktorov a líši sa podľa veľkosti, typu čerpadla a miesta inštalácie. Aj keď môže byť počiatočná investícia vyššia, dlhodobé úspory v energiách môžu znížiť celkové náklady prevádzky domu.

Náklady na prevádzku tepelného čerpadla závisia od rôznych faktorov ako výkon, účinnosť, vonkajšia teplota a vlhkosť vzduchu, tepelné straty objektu, požadovaná vnútorná teplota, spotreba teplej vody a rozvodová dĺžka. Jednoducho povedané, tepelné čerpadlo pri bežnom použití vytvorí 4 kW tepla z 1 kW elektriny.

Odborná montáž tepelného čerpadla je dôležitá hneď z niekoľkých dôvodov. Väčšina bežných domácností nedisponuje potrebným náradím na správnu montáž a zároveň sa pri neodbornej montáži skracuje poskytovaná záruka na zariadenie. V prípade nesprávneho chodu čerpadla budete teda musieť zvoliť drahší nezáručný servis. Nainštalované čerpadlo je potrebné taktiež dobre nastaviť, s čím Vám ochotne pomôže náš odborný personál.

Áno, tepelné čerpadlo je považované za ekologické riešenie vykurovania, pretože využíva obnoviteľné zdroje energie a minimalizuje emisie skleníkových plynov, čím prispieva k ochrane životného prostredia.

Tepelné čerpadlo funguje na princípe prenosu tepla z jedného miesta na druhé pomocou cyklu kompresie a dekompresie chladiva. Základným prvkom je chladivo, ktoré prechádza procesom striedavého stláčania a uvoľňovania, čím mení svoj skupenstvo a absorbuje či odovzdáva teplo. Proces začína získaním tepla z vonkajšieho prostredia (vzduchu, vody alebo zeme) a prenáša ho do vnútorného priestoru. Tepelné čerpadlo využíva kompresor na stlačenie chladiva, čím sa zvýši jeho teplota, potom ho prenáša cez kondezátor, kde odovzdáva teplo do vnútorného systému. Po tomto kroku sa chladivo dekompresuje, jeho teplota klesá a cyklus začína nanovo. Týmto spôsobom tepelné čerpadlo dokáže presunúť teplo z jedného miesta na druhé, čím zabezpečuje vykurovanie alebo ohrev vody s minimálnymi nákladmi na energiu.

Oplatí sa hlavne pre majiteľov nových budov, ktorí ho plánujú využiť na ohrev bazénov, podlahové vykurovanie alebo bežný ohrev vody. Je možné ho použiť aj s radiátormi ale treba počítať s tým, že účinnosť tepelného čerpadla v prípade vyššej teploty výstupnej vody klesá.

Áno, to je veľká výhoda tepelných čerpadiel. Okrem toho, že majú schopnosť zohrievať vodu na teplú úžitkovú vodu, môžu byť využité aj na chladenie počas horúcich letných dní.

V aktuálnom období je možné získať dotácie z programu Zelená domácnostiam v závislosti od typu tepelného čerpadla príspevok
od 380 € do 4 370 €

CHCEM CENOVÚ PONUKU

Limitovaná ponuka