PANASONIC AQUAREA

Predstavte si novú generáciu tepelných čerpadiel Panasonic na vykurovanie, chladenie a prípravu teplej úžitkovej vody . Spoločnosť Panasonic kombinuje najlepší dizajn produktu s výkonom a dosahuje tak špičkovú hodnotu COP na trhu.

ENERTOP Vám garantuje profesionálnu inštaláciu a bezproblémový chod zvoleného riešenia.

Ste tu:Tepelné čerpadlá PANASONIC

3 Dôvody, prečo je Aquarea ideálnym riešením pre váš domov

Nový systém Panasonic Aquarea, založený na vysoko účinnej technológií tepelného čerpadla, zaisťuje nielen vykurovanie domácností a ohrev vody, ale taktiež mimoriadne výkonnú klimatizáciu v letných mesiacoch. Znamená to dokonalý komfort v akomkoľvek počasí, dokonca i v mrazoch dosahujúcich -20 °C. Nové tepelná čerpadla Panasonic naviac splňujú súčasné požiadavky na nízkoenergetické domácnosti s účinnou, avšak úspornou prevádzkou. Tepelná čerpadla Panasonic Aquarea navrhuje a vyrába iba spoločnosť Panasonic. 

Panasonic – udáva trend vo vykurovaní a chladení. S viac ako 50 rokmi skúseností a predajom vo viac ako 120 krajinách sveta patrí spoločnosť Panasonic medzi popredných výrobcov v oblasti vykurovania a chladenia.

Tepelné čerpadlá Panasonic Aquarea vám ponúkajú riešenia pre energeticky úspornejšiu domácnosť a lacnejšiu a jednoduchšiu inštaláciu.

1. Široký sortiment vhodný pre všetky domácnosti

Aquarea je inovatívny nízkoenergetický systém navrhnutý tak, aby poskytoval ideálne teploty a teplú vodu v domácnosti aj pri extrémnych vonkajších teplotách. Je vysoko spoľahlivý vďaka kvalite všetkých komponentov vrátane kompresora, ktoré vyvinula a vyrobila spoločnosť Panasonic. S mnohými jednotkami, z ktorých si môžete vybrať, ponúka rad Aquarea veľmi široký výber, ktorý vám zaistí najvhodnejšiu voľbu pre váš domov - bez ohľadu na jeho veľkosť.

2. Tepelné čerpadlo, 80% energie zadarmo

Aquarea je založená na technológii tepelných čerpadiel vzduch - voda a je vysoko efektívna a ohľaduplná k životnému prostrediu. Zachytáva tepelnú energiu z okolitého vzduchu a prenáša ju na ohrev vody potrebnej na ohriatie vášho domu, na prípravu teplej úžitkovej vody a dokonca aj na ochladenie domu, ak si to prajete. Týmto spôsobom sa až 80% potrebnej tepelnej energie odoberá z okolitého vzduchu - a to aj pri extrémne nízkych teplotách.

3. Pomáha vám šetriť peniaze

V porovnaní s klasickým elektrickým kúrením je možná úspora nákladov na energiu až 1 100 € ročne. Aj keď počiatočná investícia môže byť vyššia ako v prípade iných technológií, prevádzkové náklady sú oveľa lacnejšie a s krátkou dobou návratnosti počiatočných nákladov. Úspory sú značné, najmä v porovnaní s olejovými kotlami a elektrickými ohrievačmi.

Široký rozsah od 3 kW do 16 kW úplne prispôsobí systém potrebám vášho domova.

Rada tepelných čerpadiel Panasonic Aquarea zvyšuje veľké energetické úspory vďaka neuveriteľnej efektívnosti i pri –20 ° C.