Získajte akčné zvýhodnenie

KONTAKTY ENERTOP

O NÁS

Spoločnosť ENERTOP s.r.o. bola založená za účelom pokračovania a rozširovania vodoinštalatérskych a kúrenárskych prác, ktorým sa dlhodobo venoval zakladateľ spoločnosti vo svojej paralelnej činnosti pod hlavičkou firmy MILOŠ SEMANČÍK - EKOTHERM.

Postupne sme naše portfólio rozšírili o ponuku služieb súvisiacich s uskutočňovaním stavieb a ich zmien ako aj o montáž, rekonštrukciu a údržbu vyhradených technických zariadení. Spoločnosť sa špecializuje na systémy podlahového kúrenia pre stredné a veľké rodinné domy od 50 do 500 m2.Ide hlavne o podlahové vykurovanie v rodinných domoch ,firmách, montáž plynových kotolní, elektro- kotlov, tepelných čerpadiel a kotlov na biomasu.

Našou snahou je stať sa komplexným a spoľahlivým dodávateľom produktov a služieb. Pretaviť vaše plány vykurovania do reálnych výsledkov. Vyhovieť vašim konkrétnym požiadavkám, či už sú akokoľvek náročné. Naše poslanie spočíva v precíznej práci s vysoko kvalitnými komponentami, ktoré ako celok zabezpečujú dokonalý pôžitok z príjemného sálavého tepla podlahového kúrenia vo Vašom dome. Jednotlivé komponenty tej najvyššej kvality starostlivo skladáme v jeden celok, ktorý tvorí funkčný systém tepelnej pohody Vášho domu v akomkoľvek ročnom období.

Či už sa zaujímate o podlahové kúrenie, kombináciu podlahového kúrenia s radiátormi, vodoinštaláciu, kotly, tepelné čerpadlá, liatu alebo betónovú podlahu, reguláciu, nadštandardné záruky a odbornú montáž kúrenia.


PROFI INŠTALÁCIA PODLAHOVÉHO KÚRENIA:


FUNGOVANIE NAŠEJ SPOLOČNOSTI OD ZAČIATKU STAVIAME NA TROCH PILIEROCH:

  1. Kvalita – snažíme sa, aby sme z množstva produktov vyberali tie, ktoré sú overené a s mnohými z nich máme vlastné skúsenosti. Spolupracujeme s dodávateľmi, ktorí kladú dôraz na kvalitu.
  2. Odbornosť a osobný prístup – náš predajný personál tvoria ľudia, ktorý sú dlhodobo zamestnaní v oblasti kúrenia, a majú odborné vedomosti a skúsenosti.
  3. Cena – naša cenová politika je nastavená tak, aby sme našim zákazníkom prinášali vysokú kvalitu za najlepšiu možnú cenu. Nakupujeme priamo u výrobcov aby sme predišli kumulovaniu cien.